Tr. Bir 19th, 2024
svetainė gali virsti miegamuoju

Ne tik užsienyje, bet ir didžiuosiuose Lietuvos miestuose žmonės vis dažniaus kalba, kad jiems gyvenimas iki soties visko davė, kad žmogui daug nereikia ir minimalizmas interjere, namuose ir širdyje turi labai daug naudos. Na, aišku, kad turi. Žmonės išmoksta saugoti gamtą, pirkti mažiau ir gyventi ankštesnėse erdvėse. Kaip? Jie tiesiog vieną kambarį pritaiko visiems savo poreikiams. Taip svetainė virsta ne tik virtuvė, bet ir miegamuoju. O kaip ir ko reikia tai mes tuoj papasakosime.

Nesudėtingas susijungimas

Miegamasis yra poilsio erdvė, tačiau svetainė nuo jos taip pat neryškiai skiriasi. Viena erdvė gali būti ir miegamuoju, ir svetainė, ir kartais, jei prireikia net ir vakarėlio zona. Viskas nėra taip sudėtinga kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio, tiesiog svarbiausia yra įžvelgti sąsajas arba jas sukurti. Štai kelia patarimai.

• Kai ieškosite sofos svetainei, tegul ji turi išsiskleidimo funkciją. Taip dienos metu sofa tarnaus kaip puiki sėdėjimo vieta ne tik Jums, bet ir svečiams. O naktį ją iškleidus svetainė beveik iškart virs jaukiu miegamuoju.
• Nepamirškite įsigyti kelis krėslus svečiams prisėsti. O jei baiminatės, kad prireikus neturėsite kur suguldyti svečių, Jus išgelbėti gali miegami foteliai. Dieną – puikūs krėslai paskaityti knygą ar bendrauti su namiškiais geriant kavą, naktį – puiki vieta miegoti.
• Suderinkite spinteles su spinta. Tegul tai atstos ir vietą drabužiams laikyti, ir įvairiausiems svetainei reikalingiems mažmožiams sudėti. Raminančiai atmosferai sukruti interjero dizaineriai siūlo tapatinti spintelių spalvas su sienų atspalviais.
• Atskirkite virtuvės zoną nuo svetainės užuolaida ar širma. Taip kvapai mažiau įsigers įJūsų patalynę, o miegas bus ramesnis.
• Nepamirškite augalų. Šie tinkami ir miegamajam, ir svetainei. Tad norint sukurti jaukią aplinką, viena kita kambarinė gėlė nepakenks ir suteiks jaukumo.
• Staliukas! Dar vienas velniškai svarbus akcentas. Svetainėje ant jo norisi laikyti žurnalus, knyags ir pusiau išgertus kavos puodelius. Tačiau naktį, kai svetainė virs miegamuoju, ant jo bus galima pastatyti stalinę lempą, prieš miegą skaitytą knygą ir stiklinę vandens.

Svetainė gali visiškai nesunkiai virsti miegamuoju, o miegamasis – jaukia svetaine. Norite tikėkite, norite – ne, tačiau pasirinkus atitinkamus baldus užduotis palengvėja mažiausiai 3 kartus. Tinkama sofa, papildomi miegami foteliai, daugiau nei vieną funkciją atliekantis staliukas – čia viską galima suderinti, sudėti ir sujungti. Ir visiškai be jokio streso.