Tr. Bir 19th, 2024
santykiai

Galvojate apie naujų santykių kūrimą? O galbūt iš viso niekada nebuvote niekam įsipareigoję?

Naujovės iš tiesų gali kiek gąsdinti, tuo labiau – pasidomėjus kitų patirtimi. Jeigu galvojate, kad sukurti darnius santykius yra labai lengva, vadinasi teks viskuo domėtis dar labiau. Tikrai nebūna taip, kad viskas klostosi pagal planą.

Kuriant santykius, didžiausias dėmesys turėtų būti skirtas partnerio ar partnerio paieškai.

Labai didelė problema yra tai, kad nemaža dalis žmonių pasirenka kurti santykius vos ne su pirmu pasitaikiusiu partneriu ar partnere. Tikrai nereikėtų į viską žiūrėti taip rimtai pačioje santykių pradžioje. Matote, viską būtina analizuoti. Bet kaip pasirenkama antra pora gali vėliau atnešti nemažai problemų.

Renkantis antrą pusę, reikėtų įvertinti visas savybes – tiek savo, tiek ir potencialios antros pusės. Pirmiausia ekspertai siūlo pažvelgti  savo pačių situacijas. Jeigu jūs gyvenate vieni, esate finansiškai nepriklausomi, tuomet pasirinkus antrąją pusę tai neturėtų smarkiai pasikeisti.

Aiškiau kalbant, vienas iš indikatorių, parodančių, kad santykiai gali būti toksiški – suprastėjusi finansinė padėtis. Kuriant santykius, pagrindinis privalumas yra tai, kad finansinė apdės kaip tik turėtų pagerėti. Tai yra viena pagrindinių priežasčių susirasti partnerį ar partnerę, su kuriais bus kuriama ateitis.

Jeigu pradedant santykius matoma, kad pinigų išleidžiama gerokai daugiau, tuomet reikėtų kaip reikiant susimąstyti. Nors kalbėti apie finansus poroje dažnai yra labai retas reiškinys, vis tiek reikėtų į viską pažvelgti iš racionalumo prizmės. Bet kokiu atveju apie finansus vis tiek reikės kalbėti anksčiau ar vėliau.

Renkantis antrą pusę, tiesiog reikėtų analizuoti situacijas nuo pirmųjų pažinties dienų. Kai jau apsigyvenama kartu, tuomet viskas tampa daug paprasčiau. Jeigu apsigyvenus kartu jaučiama, kad turimas darbas ir gaunamos pajamos nėra pakankamos pragyvenimui su antrąja puse, nors prieš tai viskas sekėsi puikiai, tuomet tikrai būtina susimąstyti, nes ateityje viskas gali būti dar blogiau.

Ekspertai pabrėžia, kad viena priežasčių kurtis santykius, kad ir kaip nenoriai apie tai kalbama, yra būtent finansinės padėties pagerėjimas. Jeigu to nejaučiate, tai jau ženklas, kad galbūt išsirinkote prastą antrąją pusę.