Tr. Bir 19th, 2024
santykiai nera visada naudingi

Internete tiek daug prisiskaitėte, kad turintys antrąsias poras jaučiasi gerokai laimingesni?

Norite santykius sukurti ir patys? Nereikėtų į viską žiūrėti rimtai. Galvojantiems apie šeimos kūrimą, psichologai pataria atidžiau vertinti visus pareiškimus, mat daugelis jų yra paprasčiausias melas ar tiesiog mitai. Kuriant santykius, toli gražu ne viskas būna kaip rožėmis klota. Būna ir labai juodų periodų. Norintiems ir norinčioms sukurti santykius, siūlome žemiau paskaityti apie galimas kliūtis ir įvairius iššūkius kuriant šeimą.

Ne visiems meilės reikalai baigiasi laimingai. Yra daugybė atvejų, kuomet nelaiminga meilė baigiasi tragedija – mirtimi. Kai žmogus per daug prisiriša prie antrosios pusės, jis nesugeba jos paleisti. Esant skyryboms, kai kurie jautresni žmonės tiesiog to neištveria. Galiausiai, norėdami atsikratyti neigiamų minčių, jie pasirenka savižudybę. Psichologai akcentuoja, kad tokia begalinė meilė neturėtų būti romantizuojama. Kai žmogus per daug prisiriša prie kito žmogaus, galima pamatyti santykių eigoje. To neriekia laikyti privalumu. Pamačius tokią situaciją, siūloma kreiptis į specialistus.

Kuriant santykius, jie gali pasibaigti nesėkmingai ne vien iš emocinės pusės. Jie gali pakenkti ir finansiškai. Jokia čia paslaptis, kad skyrybų atveju, kažkuriam iš tėvų yra priteisiama globa, o iš kito – išlaikymas. Dažniausiai atvejais, vaikų bloga priteisiama mamos, o išlaikymas – tėvams. Kai kuriais atvejais, išlaikymo sumos yra nelabai adekvačios, vertinant iš visuomeninės pusės. Pavyzdžiui, kai kuriais atvejais, kai tėvai uždirba nemažus pinigus, vaikų globai priteisiamos sumos yra vos ne pusė atlyginimo. Tad, turėkite galvoje, kad nelaimingai santuoka gali baigtis ir finansinėmis problemomis.

Kaip bebūtų, santykiai gali įvaryti ir nemažai kompleksų. Vis daugiau porų lankosi pas terapeutus, kurių prašoma pagalbos dėl antrosios pusės ydų. Blogiausia tai, kad kai kurios poros dėl tokių problemų į specialistus nesikreipia visai ir viską sprendžia keldami ultimatumus. Tie ultimatumai gali baigtis labai prastais nusodinimais ir kompleksų įvarymais antrai pusei.

Jeigu galvojate apie santykių kūrimą, jokiais būdais nereikėtų manyti, kad jūsų ateitis yra garantuota. Tai vienas iš dalykų, kurių negali žinoti nei vienas žmogus.