Sk. Bir 16th, 2024
verslo klaidos

Vienas dažniausių naujametinių tikslų – naujo verslo pradžia. Nors daugelis žmonių pasižada imtis kažkokios savarankiškos veiklos, vis tiek ne visi to tikslo siekia iki galo. Neretai viena iš priežasčių, kodėl į viską numojama ranka – žinių trūkumas. Lietuvoje yra gana daug žmonių, kurie tiki, kad verslo sąlygos yra labai nepalankios mūsų šalyje. Bet, praktika rodo visai ką kitą – yra nemažai įmonių, kurios jau kelerius metus veikia sėkmingai. Labiausiai siūloma atsižvelgti į pradžią, o tiksliau – į verslo steigimą. Paprastai kalbant, viena elementariausių klaidų yra išleisti didžiules sumas veiklos įteisinimui.

Šiuo metu yra nemažai žmonių, kurie skiria didžiulius biudžetus įmonių steigimui. Jie mano, kad pasisamdę specialistus, išvengs visos biurokratijos. Žinoma, tai padeda kažkiek, tačiau nuo domėjimosi išsiskuti niekas nepadės. Labiausiai patariama rinktis tuos specialistus, kurie gali padėti išvengti didelių išlaidų. Tai yra įmonės arba privatūs asmenys, kurie užsiima įmonių steigimu arba pardavimu. Iš jų įsigyti įmonę galima gerokai mažesnėmis kainomis. Būtent tokie specialistai padėtų ženkliai sumažinti išlaidas verslo pradžioje.

Aišku, tai nereiškia, kad sumokėjus pinigus, toliau išlaidų nebebus. Kaip bebūtų, registruojant įmonę, reikia atsižvelgti į tam tikras spragas. Jas išnaudojus, galima įmones registruoti pigiau. Pavyzdžiui, minėti specialistai gali pasiūlyti įstatinio kapitalo formavimo paslaugą. Jie taip pat už tam tikrą mokestį įgali sutikti įmonės registracijos adresą ir t.t. Tiesiog patariama įsigilinti į tai, ką siūlo tokie paslaugų teikėjai.

Nereikia pamiršti, kad savarankiškai dirbantiems asmenims, kurie nori išleisit kuo mažesnę sumą, reikėtų pasidomėti ir individualios veiklos registravimu. Jeigu toks pasirinkimas nebus patrauklus, tuomet aišku – įmonės registravimas arba įsigijimas bus pakankama priemonė veiklos įteisinimui.

Turėkite galvoje, kad įmonių įsigijimas gali būti pigesnis nei registravimas. Šią paslaugą taipogi siūlo minėtieji paslaugų teikėjai. Internetinėje paieškos sistemoje tiesiog suveskite terminą „Parduodame įmones“ ir rasite šiuos pardavėjus. Jų siūlomos kainos yra ypač patrauklios tiems, kurie nori išleisti ne daugiau nei kelis šimtus eurų už veiklos įteisinimą. Jeigu bus kažkokių neaiškumų, vėlgi – šie specialistai jums galės pagelbėti.