Pn. Geg 24th, 2024
progrtama

Šiuo metu kompiuteriais naudojasi kone kiekviena šeima, o daugelyje iš jų tenka net ir ne po vieną kompiuterį asmeniui. Tačiau daugelis retai kada susimąsto apie kompiuterines programas, kurios paprastai įdiegiamos dar kompiuterio įsigijimo metu.

Bet ar kiekvienam reikia apie tai išmanyti? Juk prireikus vienos ar kitos programos šiandien galima kreiptis į šią sritį išmanančius profesionalus. Tokiu būdu galima ne tik gauti reikalingą konsultaciją, bet ir programinės įrangos parinkimo bei įdiegimo paslaugą.

Prieš ieškant reikalingos kompiuterių programos, reikėtų žinoti, kokiai operacinei sistemai programa reikalinga. Be to, reikėtų įvertinti ir turimo kompiuterio galimybes. Taip pat yra ir su pačia programine įranga, įvertinus tai, kokiomis programomis planuojate naudotis, reikėtų pasirinkti tinkamiausią programinę įrangą. Kaip žinia, šiuo metu jų yra keletas skirtingų, todėl programą rinktis tokią, kuri labiausiai atitinka jūsų poreikius.

Vien Microsoft šiandien siūlo tokius produktus, kaip „Microsoft 365“ namams, verslui – „Microsoft Office 365“ ar smulkiam verslui – Office 365 Small Business. Vienos jų suteikia galimybę jas įdiegti iškart keliuose skirtinguose įrenginiuose net ir su skirtinga operacine sistema – Windows, Mac ar mobiliuosius telefonus. Žinoma, priklausomai nuo pasirinktos programinės įrangos bei jos teikiamų galimybių, skiriasi ir šių produktų kaina.

Taip pat galima rinktis skirtingas operacines sistemas, kurios yra nuolatos atnaujinamos. Pati naujausia šiuo metu Microsoft pristatoma operacinė sistema – Windows 11 ir skirtingos jos versijos – verslui, namams, mobiliems įrenginiams. Tačiau prieš renkantis, svarbu atkreipti dėmesį į tai, ar jūsų kompiuteris pajėgus ją „pavežti“, kadangi kompiuteriui yra keliami tam tikri konkretūs reikalavimai. Taip pat labai svarbu žinoti, kad įdiegus naujausią operacinę sistemą, ne visos naudojamos programos veiks, todėl teks jas įdiegti iš naujo.