Pn. Bir 14th, 2024

Akcija “Milijonas vaistinėlių Ukrainai”: Parama sužeistiems žmonėms ir Ukrainos gyventojams

Akcija “Milijonas vaistinėlių Ukrainai” prasideda pirmadienį, liepos 1 dieną. Ši iniciatyva kviečia Lietuvos gyventojus surinkti ir perduoti automobilių vaistinėles Ukrainai.

Pagal akcijos organizatorių teiginius, tvarsliavos ir kitos medicinos priemonės yra labai svarbios ir reikalingos sužeistiems žmonėms, ypač šiuo metu, kai Ukrainoje vyksta karas.

Nuo liepos 1 dienos Lietuvos vairuotojai privalo atnaujinti ar įsigyti naujų sudėties pirmosios pagalbos rinkinius, todėl senosios vaistinėlės dažnai lieka nebereikalingos. Tačiau ši akcija siūlo panaudoti šias vaistinėles kaip paramą Ukrainos gynėjams ir civiliniams gyventojams.

Prisidėjus prie akcijos, žmonės gali padėti tiems, kuriems reikalinga pagalba ir parama. Tai yra puiki galimybė pademonstruoti solidarumą su Ukrainos žmonėmis ir prisidėti prie humanitarinės pagalbos teikimo.

Akcijos tikslas yra surinkti milijoną vaistinėlių, kurios bus perduotos Ukrainos gyventojams. Kiekvienas indėlis gali padaryti didelę įtaką ir leisti žmonėms jaustis saugesniems ir geriau pasiruošusiems susiduriant su sunkumais.

Taigi, jei turite senųjų vaistinėlių, kurios jums nebereikalingos, galite prisidėti prie šios svarbios akcijos. Jūsų parama bus vertinama ir padės žmonėms Ukrainoje, kurie dabar patiria sunkumus dėl konflikto.

Surinkime vaistinėles Ukrainai: Pilietinė akcija padėti karo zonos ir civiliniams gyventojams

Pilietinė akcija, skirta surinkti kuo daugiau keičiamų vaistinėlių Ukrainai, pradeda veikti. Šios vaistinėlės bus perduotos tiek karo zonai, tiek civiliniams gyventojams, kurie kenčia nuo konflikto padarinių.

Vaistinėlės bus renkamos specialiose surinkimo vietose, kurios apima “Circle K Lietuva” degalines ir vietoves, nurodytas savivaldybių. Šioje akcijoje svarbų vaidmenį atlieka ir “DPD Lietuva” komanda, kuri padės surinkti vaistinėles iš visos Lietuvos. Surinktos vaistinėlės bus saugomos įmonės “Elektrum Lietuva” patalpose iki jų išgabenimo į Ukrainą.

Vaistinėlės bus renkamos iki liepos 3-iosios, o organizacija “Po mažą žingsnį” yra akcijos inicijuotoja ir pilietinė iniciatyvinė grupė. Ši akcija siekia suteikti praktinę ir reikalingą pagalbą Ukrainos gyventojams, kurie patiria sunkumus dėl konflikto.

Dalyvaukime šioje pilietinėje akcijoje ir prisidėkime prie vaistinėlių surinkimo Ukrainai. Mūsų solidarumas ir parama gali padaryti didelę įtaką žmonėms, kuriems reikalinga pagalba ir viltis ateičiai.

milijonasvaistineliuukrainai.lt