Tr. Bir 19th, 2024

Rekordinių rezultatų NT projektas praneša apie naują daugiabučių butų asortimentą, išsiskiriantį privalumais, neprieinamais kitiems rinkos dalyviams, ir ypatinga lokacija. “Pušų parko” projektas pristatė įspūdingus rezultatus, užimdami pirmaujančią vietą Lazdynėliuose ir tapę perkamiausiu projektu Vilniaus rinkoje sausio mėnesį. Projekto atstovai dalinosi, kokios stiprybės lėmė jų lyderystę rinkoje ir pristatė naują paskutinio daugiabučio asortimentą, derinantį gamtos ir miesto sinergiją.

Projekto konceptas ir strategija,

“Pušų parkas” Lazdynėliuose, apsuptas Vilniaus didžiausio miško ir projekto teritorijoje esančio pušų parko, lėmė rekordinius pardavimų rezultatus. Pardavimų ir marketingo koordinatorė “RSM” vadovė Olga Lapinskė nurodė, kad projektą įvertino ne tik dėl jo vietos ir infrastruktūros, bet ir dėl tikslių potencialių pirkėjų poreikių įžvalgų.

Pirmieji “Pušų parko” pirkėjų segmentą sudarė jauni žmonės, kurie rinkosi kompaktiškus 1,5–2 kambarių butus, kurie vertina aiškiai atskirtą miegamojo zoną. Antroji grupė, didžiausia dalis pirkėjų, yra šeimos su vaikais, kurie rinkosi erdvius 3 kambarių butus. Trečiąją grupę sudaro investuotojai, o ketvirtąją – vyresnių žmonių grupė. Projektas “Pušų parkas” siūlo išskirtinę galimybę gyventi miško apsuptyje ir naudotis šalia esančia infrastruktūra, o naujai pastatyti butai yra pasirengę naujiems gyventojams.

Projektas taip pat nuo 2024m. Vasario mėnesio pristato naują asortimentą C korpuse, kuris siūlo dar daugiau privatumo su atskiru individualiu kiemu ir išskirtine teritorija. Norintys gali pasinaudoti pasiūlymais ir nuolaidomis, registruodamiesi į atvirų durų dienas. Galima užsisakyti butą su atidėtu avansiniu mokėjimu iki šešių mėnesių.

“Pušų parkas” siūlo ne tik puikius gyvenimo būdus, bet ir galimybę gyventi aplinkoje, kur galima mėgautis gamtos ir miesto privalumais visais metų laikais. Projektas yra idealus pasirinkimas tiek šeimoms, tiek investuotojams. Atnaujintame projekto puslapyje galima užsiregistruoti į atvirų durų dienas ir sužinoti daugiau apie naujus pasiūlymus bei nuolaidas. Registracija yra atvira visiems, kurie domisi projektu ir nori gauti išsamesnę informaciją.

 

Registracija į atvirų durų dienas:

Tel. 864342280, [email protected]