Sk. Lie 21st, 2024

Šiuolaikinis pasaulis rafinuotam pasauliečiui siūlo daugybę seksualinės įvairovės galimybių, o pagrindinis klausimas, su kuriuo žmogus susiduria, yra: ar normalu yra tai, ko aš noriu? Ir kaip galiu perteikti savo fantaziją savo partneriui, kad jis manęs nelaikytų iškrypėliu.

Ar visi turi keistų fantazijų?

Kad kiekvienas iš mūsų turi ypatingų fantazijų, neabejoju. Didelis klausimas, ar juos paversime realybe. Jei žiūrėsite į medicininius žodynus, jie turi aiškų seksualinės elgesio normos apibrėžimą. Seksualinis iškrypimas – tai bet koks seksualinis elgesys, kuris tam tikroje visuomenėje laikomas nukrypstančiu nuo priimtų seksualinių normų ir standartų seksualinio potraukio krypties ar jo patenkinimo būdų atžvilgiu.

Tačiau, jei jūsų seksualinės fantazijos ir norai neperžengia ribų, tuomet svarbu suprasti, ar galite pasiūlyti jas realizuoti savo partneriui, ar jis bus šokiruotas sužinojęs jūsų paslaptis? Manau, kad taip nebus, nes kiekvienas iš mūsų turime tam tikrų fetišų, kuriuos prašome išreikšti, svarbu tai pranešti kuo teisingiau. Galiu pasiūlyti keletą saugaus dialogo variantų, kurių metu abu partneriai turės galimybę atvirai aptarti savo seksualines nuostatas.

  • Galite kreiptis į psichologą ar seksologą, kuris padėtų išgirsti vienas kitą ir

pakomentuoti jūsų norų tinkamumą. Galite patys susitarti su savo antrąja puse, skirti vakarą atviram dialogui, iš anksto susitarę supratingai ir be kritikos traktuoti viską, kas buvo pasakyta, o po to galite galvoti apie įgyvendinimo variantus.

  • Egzistuoja vadinamieji „BDSM klausimynai“, kuriuose surašyti visi įmanomi

pageidavimai ir fetišas. Šiose anketose galite įvertinti kiekvieną iš siūlomų dalykų ir parašyti savo pastabas šia tema. Tuomet reikia pasikeisti anketomis ir savarankiškai studijuoti savo partnerio „pasaulio paveikslą“. Šias anketas rekomenduoju naudoti poroms, net jei nesate BDSM kultūros šalininkai, nes jie leidžia geriau pažinti vienas kitą.

Kas yra fetišas?

Seksualiniai pomėgiai sustiprina žmonių seksualinę patirtį, bet nebūtinai būtini susijaudinimui. Kiekvienas turi teisę į savo fantazijas ir jų įgyvendinimą, jei tai nekelia pavojaus jo paties ir partnerio gyvybei bei sveikatai ir, žinoma, kai išreiškia visapusišką sutikimą tokiai praktikai.