An. Bal 23rd, 2024

Mada nuolat kinta ir tai taikoma ne tik drabužiams, bet ir patalynei. Kiekvienais metais atsiranda naujų tendencijų, kurios gali padėti sukurti stilingą ir jaukią miegamojo aplinką. Tad kokios patalynės mados tendencijos vyrauja 2023 metais?

Ryškios spalvos ir raštai

Kelerius metus dominavo neutralių spalvų patalynė, o 2023 metais atgimsta ryškios spalvos ir raštai. Jei norite sukurti įspūdingą miegamojo atmosferą, rinkitės ryškiai mėlyną, žalią, raudoną ar geltoną patalynę. Tampa populiarūs įvairūs raštai, tokie kaip gėlės, geometriniai motyvai ar abstraktūs paveikslai. 

Natūralūs audiniai

Natūralūs audiniai, tokie kaip medvilnė, satinas, linas ir vilna – visada madingi. Jie yra minkšti, kvėpuojantys ir malonūs liesti. 2023 metais ypač populiari satino medvilnė, nes ji patvari ir lengvai prižiūrima. Satino audinys yra itin minkštas ir glotnus, malonus liestis prie kūno, o jo spindesys miegamojo kambariui suteikia prabangos ir elegancijos. Satinas turi gerą drėgmės valdymo gebėjimą, todėl miegui suteikia komfortą net ir vasarą.

Sudėtingi dizainai

Sudėtingi dizainai, įvairūs raštai yra puikus būdas sukurti išskirtinią miegamojo aplinką. Patalynė su gėlių motyvais, geometriniais raštais kambariui suteiks jaukumo ir dekoro elementą. 

Minimalizmas

Tuo pačiu ir minimalizmas vis dar yra populiari tendencija. Jei norite sukurti ramią ir jaukią miegamojo atmosferą, rinkitės patalynę su paprastu dizainu ir neutraliomis spalvomis. Miegamojo aplinka turi veikti raminančiai, todėl rinkitės jūsų asmenybę atitinkančią patalynę, derindami prie kambario interjero.

Ekologiškas požiūris į patalynės gamybą

Kiekvienais metais ekologijos tema tampa vis svarbesnė. Ekologiškas požiūris į patalynės gamybą yra svarbus siekiant sumažinti neigiamą poveikį aplinkai ir prisidėti prie tvarios vartotojiškos kultūros formavimo. Gamtai draugiški audiniai yra natūralūs ir tausojantys aplinką. Ekologiškai auginama medvilnė, bambukas, pluoštinės kanapės ir linas – šiuo metu madingiausi pasirinkimai patalynei. Jie yra biologiškai nykstantys ir mažiau kenksmingi aplinkai nei sintetiniai audiniai.

Rinkdamiesi ekologišką patalynę, galite atkreipti dėmesį į sertifikatus, kurie patvirtina, kad produktas buvo pagamintas laikantis ekologijos standartų. Pavyzdžiui, OEKO-TEX® sertifikatas rodo, kad audinys buvo tikrinamas dėl kenksmingų cheminių medžiagų naudojimo gamybos procese.  Ekologiška patalynė gaminama be žalingų cheminių medžiagų, kurios gali pakenkti tiek žmonėms, tiek aplinkai. Tai apima dažiklių, priedų ir kitų cheminių medžiagų naudojimo mažinimą.

Ekologiška patalynė yra gaminama taip, kad būtų ilgaamžė ir kokybiška. Tai reiškia, kad ji išlaikys savo savybes ilgiau, o tai mažins poreikį pakeisti ją nauja ir taip sumažins atliekų kiekį. Pasirinkdami ekologišką patalynę galite būti tikri, kad jūsų miegamasis bus ne tik jaukus, bet ir draugiškas aplinkai.

 

Renkantis patalynę nebijokite eksperimentuoti. Patalynės spalva ir raštas gali būti puikus būdas išreikšti savo asmenybę. MK tekstilė asortimente rasite platų pasirinkimą satininės,medvilninės, lininės ir perkelio patalynės, kuri užtikrins kokybišką miegą ir miegamojo jaukumą bei atitiks naujausias mados tendencijas.