Sk. Lie 21st, 2024

Tikslas irklais per Atlantą!

Aurimas Valujavičius imasi savo gyvenimo didžiausio iššūkio – įveikti 8000 km kelionę per Atlantą vienviete valtimi “Lituanica”. Šis kelionės tikslas yra paminėti 90-ąsias S. Dariaus ir S. Girėno per Atlantą skridimo metines, įrašyti Lietuvos ir pagerinti pasaulio rekordą. Jei per 110 dienų ar greičiau pasieks Šiaurės Amerikos žemyną, keliautojas taps trečiuoju pasaulyje žmogumi, įveikusiu tokią kelionę, ir pirmuoju lietuviu, tai padariusiu. Po ilgesnio nei dvejus metus trukusio pasiruošimo, Aurimas Valujavičius išplaukė į atvirą vandenyną ir keliauja nuo Europos iki Šiaurės Amerikos. Aurimas Valujavičius GPS sekimas

Aurimo tikslas yra perplaukti Atlanto vandenyną nuo žemyno iki žemyno vienviete irkline valtimi per 110 dienų ir taip paminėti 90-ąsias S. Dariaus ir S. Girėno skrydžio metines, pagerinti pasaulio rekordą ir tapti pirmuoju lietuviu ir trečiuoju žmogumi pasaulyje, įveikusiu tokį maršrutą. Pasiruošimo istorinei ir rekordinei kelionei procesas užtruko ilgiau nei 2 metai, o po to keliautojui teko praleisti papildomas 36 dienas Ispanijoje, laukiant tinkamų oro sąlygų, kad galėtų pradėti pirmąjį Lietuvos istorijoje plaukimą per Atlanto vandenyną vienviete irkline valtimi. A. Valujavičius dalijosi savo mintimis prieš kelionės pradžią ir sakė, kad laukimas buvo ilgas, bet jis nekantravo pradėti kelionės, nes jo entuziazmas tik didėjo per tiek laiko. Gamta čia diktuoja sąlygas, tad keliautojas apsišarvavo kantrybe ir galiausiai laukimas baigėsi.

Apie Aurimą Valujavičių:

Aurimas Valujavičius yra lietuvis, kuris yra žinomas kaip didelis kelionių entuziastas ir nuotykių ieškotojas. Jis daug keliauja ir dalijasi savo kelionių patirtimi su kitais per socialinius tinklus ir savo tinklaraštį. Aurimas yra aplankęs daugiau nei 50 šalių visame pasaulyje ir išbandęs įvairias kelionių formas, įskaitant autostopą, pakeliui miegant ir keliaudamas su savo dviračiu. Jis taip pat yra autorius knygos apie savo kelionę į Vidurio Rytus pavadinimu “Ištroškęs žygėtojas”.

Aurimas Valujavičius yra žinomas ne tik kaip kelionių entuziastas, bet ir kaip socialinis aktyvistas. Jis yra dalyvavęs ir organizavęs įvairius projektus, skirtus rengti kasdienines pietų skurdžiai gyvenantiems žmonėms. Jis taip pat yra domisi aplinkos apsauga ir tvaria kelionėmis, ir skatina savo sekėjus rūpintis gamta ir aplinka, kurią jie aplanko.

Be savo kelionių ir socialinio aktyvumo, Aurimas yra ir verslininkas. Jis yra įkūręs įmonę, kuri siūlo paslaugas susijusias su kelionėmis, įskaitant kelionių organizavimą ir vadybą, kelionių fotografavimą ir kitiems keliautojams konsultavimą.

Aurimas Valujavičius yra taip pat dažnas svečias Lietuvos televizijoje, kuriame dalijasi savo kelionių patirtimi ir patarimais apie keliaujant įvairiose šalyse. Jis taip pat domisi fotografija ir yra dalijasi savo nuotraukomis su savo sekėjais socialiniuose tinkluose ir savo tinklaraštyje.