An. Bal 23rd, 2024

Vis dažniau ir dažniau namų šeimininkai nori šiltinti savo namus. Tai yra suprantama, kadangi šilumos sąskaitos vis labiau auga. O anksčiau galimybės šiltinti namą buvo labai ribotos.

Kodėl šiltinimas ekovata yra geriausias pasirinkimas?

  1. Pirma, tai yra biri šiltinimo medžiaga, kuri užpildo visus tarpus ir per juos nepatenka šaltis, o jums daugiau neteks naudoti priemonių, kurios užtikrina hermetiškumą;
  2. Nereikalinga garų izoliacija. Ekovata suteiks jūsų sienoms galimybę ,,kvėpuoti“;
  3. Tai yra šiltinimo medžiaga, kuri pagaminta celiuliozės pagrindu. Pagal savo sandara ekovata yra medienai gimininga medžiaga.

Be to, ekovatos sudėtyje yra antiseptikas, kuris apsaugo sienas nuo pelėsių ir grybelių, o taip pat neatsiras graužikai ir vabzdžiai. Ekovata taip pat sėkmingai naudojama rekonstruojant namus. Šiltinimas ekovata suteikia galimybę greitai šiltinti namą ir suteikti namui puikią garso izoliaciją. Ekovata jums padės jūsų namus padaryti vėsiais vasara ir šiltais žiemą. Šiltinimas ekovata sumažins jūsų šilumos sąskaitas. Jūs pamiršite ką reiškia žodis blogas oras. Šiltinimas naudojant ekovatą trunka pakankamai trumpai ir nereikia rimtai paruošti objekto. Taigi ekovata tai izoliacinė medžiaga, kuri gali pasigirti ne vienu privalumu.

Ekovata yra naudojama:

  • Izoliuojant pramoninės paskirties arba gyvenamuosius namus;
  • Montuojant ventiliuojamus fasadus;
  • Šiltinant įvairias metalines, betonines arba kitas konstrukcijas;
  • Montuojant kambario pertvaras;
  • Remontuojant senus pastatus, kuriuos yra būtina šiltinti;
  • Norint pagerinti akustikos savybes;
  • Naudojama norint išvengti grybelių ir pelėsių susidarymo.

Atsižvelgiant į ekovatos celiuliozinę struktūrą agresyviai reaguoja su bet kokia medžiaga. Taip pat ekovata net praėjus kuriam laikui nesusitraukia. Šiltinimas ekovata yra nepakeičiamas, taip pat ekovatą galima naudoti net grindų šiltinimui. Tokio rezultato, kurį suteikia šiltinimas ekovata nesuteiks jokia kita medžiaga. Ekovata tai yra sveiko proto pasirinkimas.