Tr. Bir 19th, 2024
žaliuzės

Turint langų uždengimus, kartais dar norisi būti vienu žingsniu priekyje: kad jie dar ir patys galėtų nusileisti arba pasikelti, priklausomai nuo saulės spindulių. Jei tai yra viskas, ko pageidaujate, tuomet turime gerų naujienų: šis sprendimas jau egzistuoja. Vienas iš galimų automatizuoti langų uždengimų yra žaliuzės.

Kodėl pravartu rinktis?

Daugumai asmenų šis langų uždengimas asocijuojasi su biurais, kuriuose dominuoja pilkos, juodos ar baltos spalvos. Tačiau šiomis dienomis atsiranda vis daugiau sprendimų, susijusių su žaliuzėmis. Tai gali būti ne tik įprastosios horizontalios, bet ir vertikalios, kurios ypač naudingos norintiems sukurti kiek jaukesnę atmosferą.

Šiuos uždengimus paranku rinktis tiems, kurie nori lengvai prižiūrimos interjero detalės. Žaliuzių juostelės nerenka dulkių, todėl jas užtenka tiesiog retkarčiais pravalyti su šluoste: jų nereikia skalbti kaip užuolaidų. Jos taip pat praverčia, jei norite į kambarį įleisti šviesos, tačiau vis tiek neleisti kitiems matyti vidaus: tai galima padaryti pavertus juosteles.

Automatizuotos žaliuzės

Priešingai nei paprastosioms, automatizuotoms žaliuzėms yra montuojama elektrinė pavara. Ja naudojantis galite pakelti arba nuleisti, sustabdyti langų uždengimus norimoje pozicijoje. Kol kas ne su visomis sistemomis galima juosteles paversti norima kryptimi, tačiau tikimasi, kad tokiai funkcijai atsiradus, žaliuzių populiarumas turėtų padidėti.

Tai itin palengvins rytus, kai saulė pradės spiginti į akis, pamiršus jas uždengti. Pasinaudojus pulteliu, jums tereikės paspausti mygtuką ir galėsite langą uždengti.

Kurias rinktis?

Dažniausiai sunkiausias pasirinkimas yra ne tik ar interjere labiau tiks vertikalios, ar horizontalios, bet ir kokios spalvos jos turėtų būti. Jei norite, kad šis langų uždengimas būtų kiek švelnesnis ir neprimintų biuro, patartina rinktis jas kiek spalvingesnes. Ypatingai įdomus variantas yra ryškiai žalios ar mėlynos, iš karto krentančios į akis. Žinoma, jei jūsų būstas yra kiek labiau klasikinis, tuomet patartina geriau šį langų uždengimą įsigyti švelnesnių spalvų, tokių kaip smėlio, pilkšvos.

Jei norite lengvai valdomų langų uždengimų, galite rinktis automatizuotas horizontalias arba vertikalias žaliuzes. Jos ne tik yra lengvai valdomos, bet ir galėsite greitai įkomponuoti į turimą interjerą.