An. Bal 23rd, 2024
Įmontuojama orkaitė

Pasauliui tobulėjant ir sparčiai judant į priekį, ir virtuvės įrangoje pastebimi ryškūs pokyčiai. Įmontuojamos orkaitės dabar nurungia paprastas dujines virykles ar pastatomas atskirai. Be to, dabar orkaites galima rinktis ir tiesiog internetu; tai – labai patogu ir leidžia neišėjus iš namų rinktis patinkantį orkaitės variantą. Tarp gausybės žinomų gamintojų vardų galima atrasti ir negirdėtų pavadinimų, tai ne visada reiškia, kad įranga bus prastos kokybės, tačiau jomis būtina taip pat pasidomėti. Naujos Electrolux, Bosch, Wirlpool, Siemens ir kitos įmontuojamos orkaitės internetu išsirinkus gali būti pristatytos į kliento pageidaujamą vietą. Tačiau ne vien dėl patogaus pirkimo ir pristatymo įmontuojamos orkaitės yra labai populiarios. Taip pat daug įtakos turi ir jų kompaktiškumas ir bendras harmoningas virtuvės vaizdas po jų įmontavimo. Orkaitės gali turėti skirtingas valdymo funkcijas, būti įvairių spalvų.

Orkaičių ypatybės ir montavimas

Įmontuojamos orkaitės yra gaminamos iš nerūdijančio plieno. Jų montavimas orientuotas į po stalviršiu ar nišose esančius paviršius. Tai, kaip ir kur bus sumontuoja šio tipo orkaitė priklauso nuo šeimos narių ir jų pageidavimų. Taip pat tam nemažai įtakos turi ir virtuvės erdvė. Mažose virtuvėje statyti atskirą orkaitę neapsimoka, nes tai užima daug vietos, o štai nusprendus įmontuoti orkaitę galima sutaupyti erdvės ir taip siaurose, nedidelėse virtuvėlėse.
Nors orkaitės yra montuojamos gana paprastai, visgi, nieko nesuprasdami, galite ieškote patarimų pas specialistus. Elektrikai ar orkaičių pajungimo specialistai padės darbus atlikti greičiau ir saugiau.

Orkaičių saugumas

Nemaža dalis žmonių vertina įmontuojamas orkaites būtent dėl saugumo. Priešingai nei pastatomos dujinės viryklės ar židiniai, įmontuotos orkaitės yra aukštesnėje padėtyje, taigi jų nepasiekia vaikai, nekyla pavojus, kad jie nudegs ar kitaip susižeis.

Kaina

Pinigai, kuriuos sumokame už įmontuojamas orkaites – yra svarbus aspektas, todėl būtina aptarti ir tai. Kaip ir šaldytuvą, orkaites naudosime daug metų, taigi joms nereikėtų pernelyg taupyti. Geriau jau brangesnė virtuvės įranga, bet patikimesnė ir aukštesnės kokybės. Tokio tipo orkaitės gali kainuoti nuo kelių šimtų iki tūkstančio eurų. Turinčios ventiliatorius orkaitės kaina yra didesnė, negu tos, kuri montuojama be jų. Priklausomai nuo jų dydžio, funkcijų gausos, dizaino, pirkėjo poreikių. Taigi, norėdami išsirinkti kokybės ir kainos viduriuką, gerai apsvarstykite, kiek dažnai orkaitę naudosite ir kiek pinigų tam galite skirti.

Įmontuojama orkaitė 2