Tr. Bir 19th, 2024
smart baldai

Vienas sudėtingiausių dalykų, kuriant namų interjerą mažoje erdvėje yra tinkamų baldų pritaikymas. Baldai tokioje patalpoje turi būti parinkti apgalvotai ir tinkamai, kad tiktų ne tik interjere, bet ir būtų patogūs. Tad kaip pritaikyti baldus mažoje erdvėje?

Lengvi ir kompaktiški baldai

Mažam kambariui geriausia taikyti lengvo svorio baldus, pagamintus iš stiklo arba tekstilės, šiek tiek primenančius skandinaviško stiliaus baldus. Tokiais baldais gali būti: kavos staliukas, nedidelė sofa, fotelis ir kiti minkšti baldai. Internetu dabar galima užsisakyti panašių baldų vienoje iš elektroninių baldų parduotuvių, kaip E-smartbaldai.lt, kurioje itin platus skandinaviško tipo baldų asortimentas.

Neapkraukite kambario mažais baldais

Mažų baldų taikymas mažoje patalpoje, dar nerodo, kad tokiu būdu padidinsite erdvę. Anaiptol, jūs labiau apkrausite erdvę. Vertėtų rinktis kelis didesnius baldus, kurie suteiks organizuotumą ir padidins erdvę.

Statykite baldus prie sienų

Rinkitės baldus, kurie gali stovėti prie pat sienos. tokio būdu taip pat padidinsite erdvę. Štai pavyzdžiui, minkšti  baldai internetu, kuriais prekiauja E-smartbaldai, siūlo tokius baldus, kaip sulankstomas valgomasis stalas, kuris bet kada gali tapti puikia lentynėle statoma prie pat sienos. Arba pagalvokite apie suvenyrų ir knygų lentynas, montuojamas sienoje.

Naudokite panašių atspalvių baldus

Jei norite, kad baldai neaprautų jūsų svetainės ar kito kambario, naudokite monochrominių spalvų baldus. Šios spalvos, turinčios daugiau vienos spalvos atspalvių, suteiks pusiausvyros jausmą erdvėje.

Svarbu atminti, kad monochrominės spalvos turi ir tamsių ir šviesių atspalvių. Todėl geriausia būtų rinktis šviesias ir šiltas spalvas tiek interjerui tiek baldams. Būtent šviesios spalvos suteikia erdvumo pojūtį ir vizualiai padidina kambarį.

Taikykite daugiafunkcius baldus

Mažoje erdvėje taikykite daugiafunkcius baldus, tokius kaip: sofa lova, dviaukštė lova ir kiti minkšti baldai. Internetu, tokiose elektroninėse parduotuvėse, kaip E-smartbaldai.lt, dabar galima išsirinkti arba pasidairyti skirtingų daugiafunkcių baldų ir pasisemti idėjų.

Taikydami baldus mažoje erdvėje darykite tai atsakingai. Atminkite, kad neteisingi sprendimai gali pakenkti jūsų interjerui. Vizualiai padidinsite mažą erdvę naudodami lengvus, minimalistinio stiliaus, monochromatinių atspalvių daugiafunkcius baldus.