Sk. Lie 21st, 2024
namai pilni dekoracijų

Namai pilni įvairiausių paskirčių baldų. Vieni naudojami dėl patogumo funkcijos, kiti, kad suteiktų komfortą ir jaukumą ir panašiai. Svarbiausia tarpusavyje derantys baldai. Kaunas – apsipirkimo miestu laikomas miestas dėl pasiūlos gausos ir mažų eilių. Kas vis dėlto svarbiausia kuriant namų interjero dizainą? Prioritetu vertėtų laikyti detales, kurios nors dažniausiai ir mažo dydžio turi didelę reikšmę namams.

Į kokias detales vertėtų atkreipti dėmesį?

• Jaukios namų smulkmenos. Žvakės, pagalvės, padėkliukas ar gėlės ant stalo namams suteikia visai kitokių spalvų. Tokie namai atrodo prižiūrėti, todėl jaukumas garantuotas. Su šeimos nariais nuspręskite, ko gali trūkti namams, kadangi ko nepastebite jūs, gali pastebėti kiti. Vėliau nuspręskite, kas yra būtiniausia šiuo metu.

• Kilimai. Šis aksesuaras gali tikti bet kuriam kambariui, nors specialistai siūlo vengti jo mažuose erdvėse ar ten kur statomi masyvūs baldai. Kaunas gali būti tinkamas miestas šiai paieškai, kadangi jame yra įvairių paskirčių parduotuvių. Kilimas ne tik namų aksesuaras, bet ir pagalba sustabdant dulkių ir nešvarumų paplitimui po namus, todėl būtina įsigyti prie lauko durų.

• Augalai. Tai suteiks aplinkai daugiau gyvumo. Žali lapai ne tik puoš namus, bet suteiks namams jaukumo. Svarbu prieš perkant atsižvelgti į augalo priežiūrą ir laikymo sąlygas. Namuose vertėtų vengti skrersvėjo, o augimui svarbūs pasiekiami saulės spinduliai. Norint namus papuošti, kas tam tikrą laikotarpį vertėtų įsigyti skintas gėles.

• Paveikslai. Tai gali atrodyti prabangi namų puošmena, bet nebūtinai. Juos įsigyti galima iš jaunų dailininkų ar parduotuvėse, kuriuose prekiaujami baldai. Kaunas, nors ir nėra didžiausias Lietuvos miestas, pasižymi parduotuvėmis, kurios siūlo tinkamiausias kainas. Taip pat galima įrėminti šeimos kelionių nuotraukas, kurios suteiks jaukumo namams.

Šios detalės turėtų būti pasirenkamos pagal skirtingas namų erdves. Gal vieni kambariai turėtų būti labiau oficialūs, o kiti šeimyniški? Pasirinkimų procese nepamirškite į tai atsižvelgti. Turint vaikų, vertėtų atsižvelgti ir į jų nuomone, kas jiems mieliausia namams. Apsilankykite skirtingose parduotuvėse prieš perkant, kad susipažintumėte su visa pasiūla.