Pn. Geg 24th, 2024

Pats žodis “neįmanoma” reiškia: “Aš esu tikrai įmanomas”. Napoleonas Bonapartas kartą pastebėjo: “Žodis “neįmanoma” yra tik kvailių žodyne”.

Vis dėlto, norint atlikti sudėtingiausias užduotis, reikia įdėti daug sunkaus darbo, papildomo atkaklumo ir susitelkimo į pavienius dalykus. Turėtumėte turėti kantrybės ir tikėti savimi. Taip pat turėtumėte būti ryžtingi, atsidavę ir pasišventę, kad pasiektumėte sėkmę. Niekada nesirūpinkite rezultatais. Nesustokite, net jei reikalai vis tiek gerėja ne taip, kaip jums patiko. Tiesiog įsitikinkite, kad nepasiduodate kiekvieną kartą susidūrę su sunkumais.

Tačiau kelyje į sėkmę būtinai susidursite su kliūtimis, tačiau turėdami drąsos ir savimotyvacijos galite jas įveikti. Jūsų pozityvus nusiteikimas ir aiškus nusiteikimas lemia jūsų ateitį. Dar daugiau, kad nėra tokio dalyko, kaip tikėjimas pokyčiais. Savo idėjomis, valia ir gebėjimais galite sukurti daugybę šansų, aplinkybių ir norimą atmosferą, kad pasiektumėte aukščiausią tikslą.

Pavyzdžiui, ką mūsų pasaulis darytų, jei Tomas Edisonas nebūtų sukūręs elektros lemputės? Arba kas būtų, jei Aleksandras Flemingas, pastebėjęs bakterijų pripildytą Petri lėkštelę, nebūtų susintetinęs penicilino, kuris šiais laikais apsaugo daugybę gyvybių nuo sunkiausių ligų? Be to, išradėjas Aleksandras Grehemas Bellas, kuriam pirmajam buvo suteiktas elektrinio telefono patentas. Galbūt pagalvojau, kad geriausias praeities senovės civilizacijų išradimas yra kalba. Ji yra žmonijos apibrėžimas. Įsivaizduokite gyvenimą be jokio bendravimo, kaip bendrautumėte su kitais? Kaip apskritai ko nors išmokstate, mūsų gebėjimo bendrauti ir suprasti, ar tai būtų be kalbėjimo, rašymo, ar skaitymo. Kalba yra vienintelė to priežastis.

Norėdami pasiekti norimą tikslą, turite pasijuokti iš savo bėdos ir turite ją pamiršti. Kai juoksitės iš savo bėdos, pamatysite, kad ji yra vienintelė kvailystė, kurią greitai galima išpūsti.

Tikėjimas veikia kaip stebuklas. Jis žvelgia anapus visų ribų, visų apribojimų, nei yra jūsų tikslas. Todėl tikėjimas, drąsa ir žygis pirmyn jus lydės, kol pasieksite tikslą. Entuziazmas ir pastangos įžiebia kibirkštį akyse, šviesą kelyje, kuriuo einate.
Bijoti, kad nepavyks, visiškai nėra prasmės.

Apibendrindami tikrai siūlome kiekvienam iš Jūsų nusiteikti geriems dalykams, kurie yra visai šalia jūsų, nes šiame pasaulyje nėra nieko neįmanomo. Baimė visada jus stabdo. Jei bijote sekti savo svajonėmis, jų nepasieksite. Jei įveiksite baimę, savo svajones ir tikslus pasieksite daug lengviau.