Pn. Geg 24th, 2024

Šie kumpiai skanūs šalti, bet jei norite juos pašildyti, instrukcijos dažnai būna ant pakuotės. Padėkite kumpį nupjauta puse žemyn ant tvirtos aliuminio folijos ir kruopščiai apvyniokite kumpį. Arba naudokite orkaitės kepimo maišelį; Paruošdami vadovaukitės instrukcijomis ant maišelio. Kepkite įkaitintoje 325 F orkaitėje 10–14 minučių už svarą arba tol, kol mėsos termometras užfiksuos 135 F. Išimkite iš orkaitės ir palikite 10 minučių prieš patiekiant. Jei kumpis buvo su papildomu glaistu, vadovaukitės pakuotės instrukcijomis, kaip įdėti jį ir virti glajų. Norėdami glaistyti tokio tipo kumpį, įjunkite orkaitę iki 400 F, aptepkite kumpį glaistu ir kepkite 10-15 minučių, kol glajus paruduos ir pradės burbuliuoti. Leiskite pastovėti 10 minučių prieš pjaustydami ir patiekdami.

Vytintas kumpis tai puikus pasirinkimas norint pagaminti skanias užkandėles. Kadangi vytintas kumpis iš saves jau yra sūdytas ir turi parūkytos mėsos poskonį, tokiu atveju reikėtų privengti papildomų prieskonių ar sūrių užtepėlių. Labai puikus pavyzdys, tiesiog paskrudinta duona, ištepta alyvuogių aliejumi ir pagardinta vytintu kumpiu, ant kurio viršaus galite papildomai patiekti vyšninius pomidorus. Kitas nuostabus užkandžio receptas, tai smidrai apvynioti vytintu kumpiu. Patiks visiems, net patiems išrankiausiems ir vaikams. Tiesiog paimkite nuplautus smidrus, apvyniokite juos vytintu kumpiu. Išvyniokite juos aliejuje ir dėkite kepti į orkaitę, kepimo laikas turi siekti apie dešimt minučių.

Vytintas kumpis gali būti tiesiog puikus užkandis, jį patiekus vieną, tiesiog užkandis prie alaus. Galite paserviruoti lėkštėje kartu su sūriu ar kitomis kumpio rūšimis. Vytintas kumpis gali būti skaniai valgomas ir vienas, kaip paprastas užkandis prie alaus ar vyno, kuris suteiks labai skanų poskonį. Vytintas kumpis taip pat gali puikiai tikti su salotomis. Tiesiog supjaustykite įvairių salotų ir supjaustykite plonais griežinėliais vytintą kumpį, tiesiog uždėkite ant salotų ir pagardinkite šlakeliu balzamiko acto. Tokiu patiekalu tikrai sužavėsite savo svečius. Vytintas kumpis gali būti naudojamas daug kur ir tinka su nemažai produktų, tiesiog nebijokite ekspermentuoti ir bandyti vis naujų receptų.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *